خبرنگاران بوستان بانوان در میامی ساخته می گردد

به گزارش وبلاگ رشد آسان، شاهرود - خبرنگاران - شهردار میامی گفت: بزودی عملیات اجرایی ساخت پوستان بانوان در این شهر شروع می گردد.

خبرنگاران بوستان بانوان در میامی ساخته می گردد

علی اکبر محمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با وبلاگ رشد آسان، اضافه نمود: در این بوستان همه بخش های مدیریت مجموعه در اختیار زنان خواهد بود تا آن ها بتوانند از تمام وسایل موجود استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه زنان نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند، گفت: باید فضاهایی را مخصوص بانوان ایجاد کرد تا آن ها بتوانند با آرامش و امنیت ، اوقات فراغت خود را سپری نمایند.

محمدی ادامه داد : افزایش روحیه شادابی و نشاط و ایجاد فضا و محیطی سالم برای تفریح زنان از اهداف اجرای این طرح محسوب می گردد.

شهردار میامی با بیان اینکه باید دقت کافی در ساخت اصولی و مناسب بوستان بانوان و مجهز کردن آن مدنظر باشد ، اضافه نمود: مهم تر از ساخت پارک، نگهداری آن است که این قسمت از کار بر عهده بانوان شهر است.

وی با بیان اینکه بهسازی و تجهیز بوستان های سطح شهر میامی در اولویت برنامه های شهرداری قرار گرفته است،گفت : مطالعات طرح ساخت پارک بانوان اجرا شده است.

شهردار میامی اظهار داشت : پارک بانوان یکی از نیازهای اساسی مردم منطقه بوده و با احداث این مجموعه تفریحی علاوه بر افزایش سرانه فضاهای سبز شهری و بهره مندی شهروندان از این فضاها، به مجموعه های تفریحی شهر نیز اضافه نموده خواهد شد.

وی با اشاره به مشارکت مردم میامی در مقابله با بیماری کرونا، توضیح داد: بسیاری از کشاورزان و جوانان میامی از ابتدای مبارزه با بیماری کرونا ضدعفونی معابر شهری و روستاهای نزدیک را بصورت شبانه روزی انجام می دهند.

محمدی ادامه داد : جاده ترانزیتی تهران-مشهد یک ثروت برای این شهرستان محسوب می گردد، و در راستای زیباسازی ورودی و خروجی میامی اقدامات موثری برنامه ریزی می گردد.

شهر میامی در حاشیه جاده سراسری تهران - مشهد ، با آثار تاریخی زیبا شامل حمام ،آب انبارو مسجد آقایان ،کاروانسرای شاه عباسی ، منطقه تفریحی سه چنار ، برج ها و یخچال های قدیمی در شرق استان سمنان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بوستان بانوان در میامی ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بوستان بانوان در میامی ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید