سردار مهماندار: امروز ترافیک غیرمعمول را در سطح شهر تهران شاهد هستیم

به گزارش وبلاگ رشد آسان، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امروز صبح، ترافیک حدود 70 درصد نسبت به چنین روزی در سال گذشته، افزایش یافته است.

سردار مهماندار: امروز ترافیک غیرمعمول را در سطح شهر تهران شاهد هستیم

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ رشد آسان، سردار محمدرضا مهماندار در مصاحبه با شبکه خبر با بیان اینکه بنا بر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شده تا پایان هفته نخست اردیبهشت طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) در تهران اجرایی نشود، اظهار کرد: ما دو گزینه پیش رو داشتیم؛ با توجه به حجم تردد شهروندان در سطح شهر یا باید می پذیرفتیم این حجم تردد وارد وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و اتوبوس شود یا اینکه با اجازه تردد به خودرو های شخصی برای ورود به محدوده های مرکزی شهر، بخشی از فشار روی حمل و نقل عمومی را کم کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: طبیعتاً برای حفظ سلامتی مردم، راهکار دوم توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شد و به همین خاطر امروز ترافیک غیرمعمول را در سطح شهر تهران شاهد هستیم.

وی شرح داد: امروز صبح، ترافیک در پایتخت در حدود 70 درصد نسبت به چنین روزی در سال گذشته، افزایش یافته است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توأم توان در حال انجام فعالیت هایمان هستیم و رسیدگی به تصادفات، خرابی ها و بازگشایی معابر در دستور کار پلیس راهور تهران بزرگ است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سردار مهماندار: امروز ترافیک غیرمعمول را در سطح شهر تهران شاهد هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار مهماندار: امروز ترافیک غیرمعمول را در سطح شهر تهران شاهد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید