لفاظی ترامپ علیه ایران: گفته ام قایق های ایرانی را بزنند

به گزارش وبلاگ رشد آسان، رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری به لفاظی علیه ایران پرداخت و نوشت به نیروی دریایی این کشور دستور داده قایق های ایرانی که قصد مزاحمت برای کشتی های آمریکا را دارند، هدف قرار دهند.

لفاظی ترامپ علیه ایران: گفته ام قایق های ایرانی را بزنند

به گزارش وبلاگ رشد آسان از فارس، در دنباله ادعای مقامات آمریکایی درباره ایجاد مزاحمت قایق های سپاه برای ناوهای آمریکایی در شمال خلیج فارس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به لفاظی علیه ایران پرداخت.

وی در توییتی نوشت: به نیروی دریایی دستور داده ام به سمت هر یا همه قایق های ایران که قصد مزاحمت برای کشتی های ما را در دریا دارند، شلیک و آنها را نابود نمایند.

در پی بیانیه ناوگان پنجم نیروی دریایی تروریست آمریکا در منطقه و متعاقباً اظهارات مقامات سیاسی و نظامی این کشور و ادعای ایجاد مزاحمت 11 قایق سپاه در 27 فروردین 99 (15 آوریل 2020) برای ناوهای آمریکایی در شمال خلیج فارس و عبور نزدیک و بسیار سریع آنها از مقابل دماغه و انتهای ناوها که درحال عملیات مشترک بودند! روابط عمومی نیروی دریایی سپاه اطلاعیه ای منتشر کرد.

در این اطلاعیه، با هالیوودی خواندن روایت تروریست های آمریکایی از این ماجرا، تاکید شده است: به آمریکایی ها توصیه می کنیم مقررات بین المللی و پروتکل های دریانوردی را در خلیج فارس و دریای عمان تمکین و از هرگونه ماجراجویی و روایت های جعلی و دروغ پرهیز نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "لفاظی ترامپ علیه ایران: گفته ام قایق های ایرانی را بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لفاظی ترامپ علیه ایران: گفته ام قایق های ایرانی را بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید