پیام استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال 1399

به گزارش وبلاگ رشد آسان، خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال نو پیام تبریکی صادر کرد.

پیام استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال 1399

متن پیام تبریک عبدالکریم گراوند به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.

مردم شریف و با فرهنگ استان بوشهر، سال 1398، با تمام فراز و نشیب ها و تلخی و شیرینی های آن به پایان رسید و عندلیبان به شکرانه بهار، نغمه نشاط و سرمستی سرداده و سال نو با پیشقراولی و طلایه داری نوروز، خرامان از راه رسیده است؛ آدمی را به اندیشه ای ژرف در کار آفریدگار فرو می برد و به گفته سعدی شیرین سخن که: برگ درختان سبز در نظر هوشیار/ هر ورقش دفتریست معرفت کردگار، معرفت افزا می گردد.

خداوند بزرگ را بخاطر همه نعمت هایش سپاس گفته و نوروز باستانی را با آرزوی بهروزی و پیروزی، صمیمانه به تک تک شما تبریک و شادباش می گویم.

در طلیعه این حالگردانی و اعتدال ربیعی از خالق هستی، بهاری نیکو را آرزو می کنیم. همانطور که نیک می دانید در سالی که گذشت رخدادهای سخت و دستاوردهای بزرگ را به دیده دیدیم و برخی را تحمل کردیم. آنچه در همه این پدیده ها و رخدادها زیبا بود، بردباری، شعور، ازخودگذشتگی، نیکوکاری، نوع دوستی، تلاش مجاهدانه و گذر سرافرازانه از این گردنه های سخت بود.

ملت ایران همه این سختی ها را در حالی پشت سرگذاشت که سایه بی رحمانه ترین تحریم ها و ظالمانه ترین تحدیدها و مخوف ترین تهدیدها بر سر و پیرامون خود داشت.

این روزها همه درگیر مبارزه ای نفس گیر با ویروس کرونا هستیم که تنها راه مقابله با آن رعایت اصول بهداشتی و ماندن در خانه برای قطع زنجیره سرایت این ویروس است. خادمان شما در استان تمام همت و تلاش خود را برای مقابله با این بیماری به کار گرفته اند تا هرچه زودتر با همکاری شما ولی نعمتان آن را شکست دهند.

پس نوروز امسال در خانه می مانیم و در کنار خانواده جشن می گیریم و مسافرت و دید و بازدیدها را به وقت دیگر می گذاریم.

هر روزتان نوروز؛ نوروزتان پیروز

عبدالکریم گراوند

استاندار بوشهر

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیام استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید