کشتی آزاد به دنبال اجرای برنامه شاگردان محمد بنا

به گزارش وبلاگ رشد آسان، محسن کاوه مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد و اعضای کادر فنی تیم ملی امروز با گردهم آوردن 33 آزادکار شاخص و منتخب، استارت برنامه ای را می زنند که این برنامه از اوایل شیوع کرونا در ایران و تعطیلی اردوهای تیم ملی، توسط محمد بنا و کادر فنی کشتی فرنگی تدوین و اجرایی شده است.

کشتی آزاد به دنبال اجرای برنامه شاگردان محمد بنا

بدین ترتیب کادر فنی کشتی آزاد قصد دارد با هدف آنچه یکپارچگی تمرینات، جلوگیری از شتاب بی رویه و مصدومیت احتمالی عنوان شده، برنامه تمرینی ویژه ای را از طریق فضای مجازی برای آزادکاران اجرایی کند. ضمن اینکه قرار است آزادکاران هر از چندی از طریق وبینار با کادر فنی و دیگر همقطاران خود در ارتباط باشند و تمام جزئیات تمرین و پیشرفت خود را تشریح کنند.

اما برنامه ای که قرار است از امروز توسط کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای 33 کشتی گیر منتخب، استارت بخورد، ماههاست توسط محمد بنا و اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تدوین و به اجرا در آمده است. بطوریکه محمد بنا در همان روزهای ابتدایی تعطیلی اردوهایی تیم ملی، فرنگی کاران منتخب را به چند گروه تقسیم کرد و نظارت بر تمرینات و برنامه های هر کدام از این گروه ها را نیز به یکی از اعضای کادر فنی سپرد.

ضمن اینکه بهروز حضرتی پور یکی از مربیان تیم ملی، به عنوان متولی اصلی نظارت بر فرایند اجرایی دستورات سرمربی، مدام از طریق گروهی که در فضای مجازی تشکیل شده بود، بر فرایند اجرای برنامه ها نظارت داشت. البته این روال تمرینی همچنان از سوی فرنگی کاران ادامه دارد و تاثیر بسزایی در حفظ آمادگی نسبی روحی و جسمی آنها داشته است.

به هر حال باید منتظر خروجی نشست امروز کادر فنی کشتی آزاد با کشتی گیران منتخب هم باشیم که قرار است امروز در خانه کشتی دور هم جمع شوند و برنامه و نحوه تمرین خود را از کادر فنی دریافت کنند.

به گزارش وبلاگ رشد آسان، تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، ماه هاست ادامه دارد و این در حالی است که اتحادیه جهانی کشتی با اعلام زمان احتمالی برگزاری رقابتهای جهانی 2020 صربستان، متولیان فدراسیون را به تدوین برنامه های جدید مجاب کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشتی آزاد به دنبال اجرای برنامه شاگردان محمد بنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد به دنبال اجرای برنامه شاگردان محمد بنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید