کلینیک های تخصصی پزشکی ورزشی در کشور ساخته می گردد

به گزارش وبلاگ رشد آسان، غلامرضا نوروزی روز چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی کردستان گفت: کلینیک پزشکی ورزشی در سطح کشور در چند استان وجود دارد اما کافی نیست و به دنبال ارتقای این مراکز و احداث مراکز جدید در دیگر استان ها هستیم.

کلینیک های تخصصی پزشکی ورزشی در کشور ساخته می گردد

وی افزود: به دنبال ساخت مرکز تخصصی پزشکی ورزشی در کردستان هستیم که تا به امروز زمین آن تعیین شده است و امیدواریم با دریافت یاری های استانی در کنار هزینه هایی که فدراسیون اختصاص می دهد در چند سال آینده این مرکز راه اندازی گردد.

نوروزی یادآور شد: سیاست فدراسیون مبنی بر این است که از یاری های مسئولان استان هم استفاده گردد تا مکانی برای هیأت پزشکی ورزشی ایجاد شده تا بتوانند به ورزشکاران خدمات ارائه دهند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی پشتیبان و خدمات رسان ورزش کشور است افزود: هدف و وظیفه ما ارائه خدمات مطلوب به ورزشکاران در کشور است.

نوروزی گفت: مبارزه با دوپینگ در سرلوحه کار ما خواهد بود و در این راستا به آموزش ورزشکاران هم ادامه می دهیم.

وی با اشاره به اینکه با بروز و شیوع کرونا تعداد ورزشکاران تحت پوشش و در نتیجه درآمد فدراسیون پزشکی ورزشی کاهش یافته است اظهار کرد: احتیاج به تعریف منابع اقتصادی پایدار برای فدراسیون داریم و در این راستا برنامه ریزی های انجام شده است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: با توجه به اینکه رئیس هیأت پزشکی ورزشی کردستان مسئولیت بیمارستان کوثر سنندج را نیز برعهده دارد این امر موجب شده که خدمات پزشکی برای ورزشکاران رایگان باشد.

لازم به ذکر است، در این مجمع بابک قطبی تنها نامزد انتخابات رئیس هیأت پزشکی ورزشی کردستان توانست با کسب رأی تمامی 16 نفر عضو مجمع، برای بار دیگر به این سمت برسد.

قطبی در این مجمع اظهار کرد: در سال گذشته 57 هزار نفر تحت پوشش خدمات هیأت پزشکی ورزشی کردستان بودند که سال جاری به دلیل شیوع کرونا به 21 هزار نفر ورزشکار سازمان یافته کاهش پیدا کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کلینیک های تخصصی پزشکی ورزشی در کشور ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلینیک های تخصصی پزشکی ورزشی در کشور ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید