اخبار سیاسی

جمع آوری مراکز نگهداری حیوانات وحشی فاقد مجوز زیر مجموعه شهرداری

خبرگزاری خبرنگاران-عضو شورای شهر تهران: شهرداری ملزم به جلوگیری از ایجاد و توسعه مراکز نگهداری از گونه های حیات وحش شد.

11 مرداد 1400

فراوری شیر خام 12 هزار تومان تمام می گردد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد اکبری، رئیس اتحادیه سراسری مرکزی دامداران در پاسخ به اینکه بعضی دامداران اعتراضاتی را مطرح نموده اند، چه مشکلاتی دارند و خواسته شان چیست؟ گفت: همه نهاده ها گران شده از 5 ماه پیش همه اقلام مصرفی خوراک دام و لبنیات افزایش پیدا...

11 مرداد 1400

جابجایی آغاز شد؛ اجاره ها بالا رفت

فصل جابه جایی مستاجران با رشد اجاره بها در تهران همراه شده و با وجود معین سقف افزایش 25 درصد برای قرارداد های تمدید، در برخی محله ها نرخ اجاره بیش از 70 درصد افزایش یافته است.

7 مرداد 1400

اعلام جزئیات ثبت نام یارانه نقدی و معیشتی در 1400

مدیرکل دفتر یارانه های نقدی و غیرنقدی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: یکی از اهداف سال 1400، پیگیری ثبت نام عمومی از متقاضیان یارانه نقدی و یارانه حمایت معیشتی خانوار از دستگاه اجرایی مربوطه است.

5 مرداد 1400

روحانی: با مقاومت مردم شاهد شکست جنگ اقتصادی دشمن هستیم ، دولت سیزدهم با مشکل تأمین کالا های اساسی روبه رو نخواهد شد

رئیس جمهور گفت: دولت با برآورد واقع بینانه و انجام پیش بینی های لازم اجازه نخواهد داد دولت سیزدهم در آغاز فعالیت خود با مسئله ای در زمینه تأمین کالا های اساسی روبه رو شود.

2 مرداد 1400

ماکرون و مرکل: جاسوسی آمریکا از متحدان اروپایی غیرقابل قبول است

رئیس جمهور فرانسه و صدر اعظم آلمان گزارش های اخیر درباره اقدام آمریکا و دانمارک در جاسوسی از سیاستمداران اروپایی را غیرقابل قبول توصیف کرد.

1 مرداد 1400

نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان در کاخ بعبدا

به گزارش خبرنگاران، الاخبار لبنان گزارش داد: سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان آدینه آینده به کاخ بعبدا خواهد رفت.

27 تیر 1400

نامه مهم صالحی به آژانس انرژی اتمی

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، از ارسال نامه دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اطلاع داد.

25 تیر 1400

قول زنگنه برای اصلاح حقوق کارکنان صنعت نفت تا خاتمه تیر

بیژن زنگنه از کوشش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم نتیجه این آنالیز و پیگیری ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس پیدا کند.

23 تیر 1400

حجم کل صادرات محصولات فولادی در سال 99، بیش از 9 میلیون تن است

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران با اشاره به این که حجم کل صادرات محصولات فولادی در سال 99 بالغ بر 9 میلیون و 120 هزار تن بوده است، گفت: در سال گذشته مکاتباتی با وزارت صمت داشتیم و اعلام کردیم که حاضریم محصولات نهایی فولادی را به...

23 تیر 1400

کمیته ای برای آنالیز علل واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست تشکیل شد

تهران (پانا) - در پی واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست در حوالی نقده که به فوت خبرنگاران ایسنا و ایرنا انجامید، مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: به دستور وزیر کشور قرار است کمیته ای با حضور دستگاه های ذیربط برای آنالیز علل رخداد...

20 تیر 1400

مشق بلاتکلیفی دانش آموزان

بدون شک مهم ترین اقدام وزارتخانه آموزش و پرورش در حال حاضر، تصمیم برای چگونگی بازگشایی مدارس است. هر چند عمر دولت کنونی به زمان بازگشایی احتمالی مدارس در سال تحصیلی جدید نمی رسد و این اتفاق در دولت بعدی خواهد افتاد اما بدیهی است که تصمیم گیری درباره...

16 تیر 1400

ابوالفضل پایداری: پیشنهاد برای سرمایه گذاری در عراق بررسی می شود

مدیرعامل گروه صنعتی میهن گفت: پیشنهاد وزیر کشاورزی عراق برای سرمایه گذاری در صنعت لبنیات این کشور همسایه را با نگاه کارشناسی و مثبت بررسی می کنیم.

14 تیر 1400

47 کتابفروشی کردستان در بهارانه کتاب 1400 مشارکت دارند

عبیدالله رستمی در مورد اجرای طرح بهارانه کتاب 1400 به خبرنگار خبرنگاران در کردستان اظهار کرد: هفدهمین طرح فصلی کتاب در بهار سال جاری از 17 خرداد ماه همزمان با سراسر کشور در کردستان نیز برگزار می گردد.

12 تیر 1400

عراقچی: شرط ما برای آمریکا روشن است

معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که شرط ایران برای احیای برجام این است که واشنگتن باید به طور ملموس تحریم ها را بردارد.

14 فروردین 1400

اعضای شورای شهر با مدیران ارشاد و هنرمندان تئاتر ملاقات می نمایند

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از تئاتر شهر از برگزاری یک جلسه مشترک میان اعضای شورای شهر با مدیران وزارت ارشاد و اهالی تئاتر درباره حل مسائل پیرامونی مجموعه تئاتر شهر اطلاع داد.

13 فروردین 1400

کلینیک های تخصصی پزشکی ورزشی در کشور ساخته می گردد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا نوروزی روز چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی کردستان گفت: کلینیک پزشکی ورزشی در سطح کشور در چند استان وجود دارد اما کافی نیست و به دنبال ارتقای این مراکز و احداث مراکز جدید در دیگر استان ها هستیم.

5 فروردین 1400

مبارزه با رانت، سخت ترین سیاست وزارت صمت است

خبرنگاران/قزوین وزیر صمت گفت: سخت ترین سیاستی که پیگیری می کنیم مبارزه با رانت خواری و حذف امضاهای طلایی و مجوزهاست؛ رانت خواران رسانه و ابزار در اختیار دارند و این جریان امتیازاتی دارد که مقابله با آنان را سخت کرده است.

1 فروردین 1400

علی پروین: دلم برای مادرعلی کباب شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما بچه های جنوب شهر وابستگی زیادی به مادر داریم. علی انصاریان هم همین طور بود. شاید به خاطر همین وابستگی ازدواج نمی کرد.

29 اسفند 1399

حالت فوق العاده در 7 استان سودان در پی اعتراضات

مسؤولان سودان امروز (پنج شنبه) طی عملیات بازداشت سران دولت عمر البشیر، رئیس جمهوری برکنار شده این کشور و کنگره ملی منحل شده، معاون او را بازداشت کردند.

24 اسفند 1399
تعداد: (132)